צילום תרמי מתבצע באמצעות מצלמה תרמית, העושה שימוש במקלט גלי אינפרא אדום כדי לאתר את מקור הרטיבות באזור הנבדק. הצילום התרמי מספק תמונה חזותית הכוללת צבעים הממחישים הפרשי טמפרטורה בנקודת הבדיקה.
הצילום התרמי מהווה כלי עזר משמעותי להליך איתור מקור הנזילה או הרטיבות, בעיקר כאשר מדובר בבעיות איטום מורכבות, בהם קיימות אפשרויות אחדות לנזילה.

אך אם אתם רוצים להיות אינסטלטורים אסור לכם בשום פנים להתפשר על המקצועיות שלכם. כחלק מכך כל אינסטלטור מומחה צריך לחשוב על קניית מצלמה תרמית לגילוי נזילות. מצלמת ביוב למכירה לא דורשת השקעה כספית גדולה בטח אל מול היתרונות העצומים שלה ואין ספק כי היא כלי הכרחי לכל בעל עסק של אינסטלציה. המצלמה מאפשרת לנו לצלם את הביוב, לאתר סתימות, שורשים של עצים ולפעול בצורה הרבה יותר יעילה וחכמה. מצלמה חוסכת לנו גם זמן יקר ומאפשרת לנו לדוגמא לחפור ולתקן את צנרת הביוב רק בדיוק במקום הסתימה. קשה היום לדמיין אינסטלטור שיעבוד ללא מצלמת ביוב וזאת עקב היתרונות העצומים של מצלמה זו לעבודת האינסטלטור.

שימו לב איזה מצלמה אתם קונים

אך כאשר אתם מחפשים אחר מצלמת ביוב למכירה אתם צריכים להיות בטוחים כי תקנו את המצלמה הטובה ביותר אשר תשרת אתכם בצורה מושלמת. אם תקנו מצלמה לא איכותית הרי שמהר מאוד היא תקלקל לכם ואתם תידרשו להוצאה כספית נוספת על מצלמה חדשה. לכן קנו מלכתחילה את המצלמה הטובה ביותר שיש. גולשים שהגיעו לעמוד זה הביעו עניים גם בפרטים על מצלמת חום. כל אימא יהודייה חולמת שהבן שלה יהיה רופא או עורך דין ואתם יודעים מה אולי בשנים האחרונות גם מהנדס.

אכן מדובר במקצועות מצוינים עם ערך מוסף גדול למי שלמד אותם ואם פוטנציאל השתכרות גבוה. אך לא לכולם מתאים ללכת לאוניברסיטה ואתם יודעים מה אתם ממש לא צריכים לעשות תואר בכדי להיות מבוססים ובמצב כלכלי טוב וזאת עוד לפני שהזכרנו שכל המקצועות הללו דורשים שעות עבודה ארוכות במיוחד ושבשנים הראשונות אתה למעשה עבד של מקום העבודה. אז מה עושים מי שלא רוצים ללכת למקצועות אלו, כיצד ניתן להגיע לרווחה כלכלית? התשובה היא שאתם יכולים להחליט להיות אינסטלטורים. כן מה ששמעתם, באינסטלציה ניתן להרוויח יופי של סכומים אם אתם מומחים בתחום ואם אתם מקצועיים. התחרות במקצוע האינסטלציה היא נמוכה יחסית וכך אתם יכולים להגיע ליופי של משכורות ביום עבודה קצר באופן יחסי.

מאמרים שכדאי לקרוא...