ריגיד – RIDGID במאמר זה נציג לכם את הסיבות שבחרו לשווק את מוצרי ריג’יד. ריגי’ד ידועה כחברה שמשווקת כלים לאינסטלציה בניהם: מפתח צינורות מכונות לפתיחת סתימות מצלמות לביוב מכונות הברגה ועוד קשת רחבה של כלים ענף האינסטלציה חברת ד.נ.א בוחרת לשווק מוצרים שיש להם שם טוב מאחוריהם מכיוון שאנו רוצים לבנות את שוק הלקוחות המקצועיים שלנו.

ההיסטוריה המפוארת של ריג’יד בנויה על העסקים שלה , מאז המצאת המפתח צינורות המודרני המשימה שלהם הייתה לבנות עבור בעלי מקצוע מומחים בעולם היודעים את גבולות העבודה וכיצד ניתן להתעלות עליהם כלי עבודה איכותיים ומקצועיים המיועדים לעבודות מסיביות.

וזאת למה הרבה אנשי מקצוע בעולם בוחרים בכלים של ריגיד הסיבה היא אמון בכלי העבודה הטובים שלהם, הם יצרו את שמם שהולך כיום לפניהם. כלים אלו עובדים בקיצוניות בקור ובחום, בעפר ובבוץ ובעזרתם בעלי מקצוע מבצעים את עבודתם בצורה מהימנה יום אחר יום. מוצרי החברה ידועים ברחבי העולם ומובילים בתחום האינסטלציה, ומאפשרים לבעלי מקצוע כמוך להשלים את העבודה ביעילות ובמהירות.

אנשי המקצוע של ריגי’ד העולמית הם עובדים מוכשרים ושותפים לחזון החברה לעשות את הטוב ביותר השאיפה לשלומות ברמה הבינלאומית עושה את התמיכה הטכנית והשירות לטוב בכל מקום בעולם שמוכרים את ריגי’ד, ובגלל זה ריג’יד היא אחת החברות שאנו בוחרים לשווק את מוצריהם האיכותיים. אנו בדנא עובדים באופן מלא וישיר עם היבואן הרישמי של ריג’יד בארץ ומציעים לכם קשת רחבה של שירותים והדרכות, מעשיות ע”י מדריכים מומחים.

מאמרים שכדאי לקרוא...