קצת עלינו

בתחום כלי העבודה החשמליים החנויות מחזיקים מותגים מגוונים אצלם כגון: מקיטה, בוש, מילווקי, היטאצ'י ועוד… מכיוון שזהו שוק חזק שיש בו המון קונים פוטנציאלים. בתחום האינסטלציה ניתן למצוא מותגים בודדים בחנויות בהם ריג'יד, רוטנברגר שהן החזקות בשוק הישראלי ובכלל בעולם.

כשהתחום החל להתפתח, והמחלקה לא הייתה מספיק גדולה והיה צורך במענה מקצועי: לשירות תיקונים, להסברים על כלים, להמלצה על כלי מסוים או לפי בקשת הלקוח על מותג ספציפי.

כשהביקוש החל לגדול החליטה שאנ להפריד את השירות ולפתח את תחום כלי העבודה לאינסטלציה כחברת בת שעוסקת אך ורק בתחום הכלים. המחלקה הקטנה הפכה לתצוגה ללקוחות שנכנסים והמותג ד.נ.א החל את דרכו…

אנו בד.נ.א מאמינים שהלקוח צריך לקבל שירות מהיר, אמין ומקצועי, לכן התחלנו לעבוד עם המותגים המובילים בשוק כמו: ריג'יד, רוטנברגר, הרנר, ריטמו וכלים נוספים שאנו מייבאים באופן עצמאי ונותנים אחריות מלאה.

וזאת למה?

למותגים החזקים בשוק ישנם מוצרים מקבילים ואנו יודעים את היתרונות והחסרונות של כל אחד מהם, לכן כשלקוח מתעניין במוצר מסוים לנו זה לא משנה באיזה מותג הוא יבחר, אנחנו ניתן לך את האופציות, נספר לך על היתרונות והחסרונות של כל מוצר ומעבר לכך נעניק לך את השירות הטוב ביותר.

אתר הבית שהקמנו מתעדכן בכל יום בכלים חדשים לענף האינסטלציה וניתן ליצור איתנו קשר בכל עת לקבלת הצעת מחיר.

אינסטלציה זה התחום שלנו כמו שאומרים אצלנו איפה שעובר "חרא ומים" אנחנו שם, אנחנו אוהבים את התחום, נחקור, נלמד ונשפר בכל עת על מנת לתת שירות טוב.

תמונת לוגו

בצמוד ללוגו שלנו תמצא את המשפט "השותף שלך לעבודה" כי מבחינתו ברגע שעבודה שלך תעשה על הצד הטוב ביותר הרווח הוא גם שלנו, לקוח שמצליח ומתקדם ודורשים שוב את השירות שלו מתעדכן ומוסיף כלים חדשים למלאי שלו וזהו הליך שבריא לכולנו.

נשמח לראות או לשמוע מכם תמיד, תבחנו את השירות שלנו אין לו מתחרים וכמובן במחירים סבירים ותחרותיים.

סגירת תפריט
צור קשר